من مهدی کفیلی بزرگ خاندان کفیلی صنعتگر متولد سال ۱۳۲۲ شهر اصفهان و رئیس هیئت مدیره شرکت برق افشان سپاهان با تجربه ای بیش از ۴۰ سال در زمینه تأمین و تولید دیزل ژنراتور و انرژی هر چند پیامی کوتاه ولی آمیخته از تخصص و دانش کسب و کار سالهای نه چندان دور با شما مشتریان محترم و ارزشمند و سروران گرامی دارم.

  • موفقیت و شکوفایی در هر زمینه ای بسادگی خصوصاً کسب و کار یه دست نمی آید مگر با پشتکار و همدلی و رضایت مشتریان و ذینعفان.

مشتری بزرگ است و بیشترین سهم را در درآمد و سود حاصل از کسب و کار دارد. چه کنیم که رضایت کامل مشتریان را فراهم نمائیم.

شرکتها و سازمانها همانند یک موجود زنده می باشند چه بسا فراتر از آن پس ساز و کار رسیدن به درجه بالا و متعالی را می بایست در رضایت مشتریان جست و جو نمود و برای رسیدن به هدف و موفقیت به نکات کلیدی و عوامل تأثیر گذار اشاره ای داشته باشیم.

به مشتریان که سهم بسزایی در موفقیت یک شرکت و یا سازمان دارند احترام بگذاریم و با مشتریان راستگو و صادق باشیم. مشتریان هستند که ما را در راه رسیدن به هدف یاری و کمک می نمایند.

اعتماد و اعتماد سازی فی ما بین ارکان شرکت و مشتریان بوجود آوریم تا جائیکه منافع خود را در همراهی و همکاری با شرکت و مشتریان جست و جو نماییم و شریک یکدیگر باشیم. ما به مشتریان خود با دادن اطلاعات کافی فرصت بررسی و حق انتخاب می دهیم.

  • سخنی دیگر به همکاران محترم

از موانع و مشکلات ناشی از کار هراس نداشته باشیم.

امید به آینده کسب و کار را زنده نگه داریم.

سعی در استفاده از توانایی و مهارتهای دیگران داشته باشیم.

راه رشد و ترقی را با هم سپری نمائیم.

کمتر به عوامل حاشیه ای که ما را از رسیدن به هدف دور می نماید بپردازیم.

خود را در منافع و سود حاصل از کار مجموعه شریک و سهیم بدانیم.

و …..

کلام آخر

موفقیت و رفاه نسبی در راه است. هر لحظه هر زمان دیر نیست تلاش کنیم، بکوشیم، حرکت کنیم، آموخته ها را بیاموزیم، امید به آینده را شکوفا کنیم تا در کنار یکدیگر احساس آرامش کنیم

و موفق شویم

 

   با تشکر و سپاس فراوان مهدی کفیلی

با امید به سر بلندی کشور عزیزمان و خودمان