Cummins همراه با مشاغل کوچک خانگی

با شیوع ویروس کرونا راحتی و کارایی به عنوان اولویت های کامینز در جهت همراهی بیشتر با متقاضیان قرار گرفته است.

برای رسیدن به این هدف کامینز باید نو آورانه تر عمل کرده و از طرفی مشاغل کوچکی را که در خانه شکل گرفته اند مورد حمایت خود قرار دهد.

در اولین قدم کامینز یک تیم مخصوص مجازی برای ارزیابی نیازهای مشاغل خانگی در نظر گرفته است تا به شما در رسیدن به قدرت مورد نیاز کمک کند.

بخش Cummins Home and Small Business مولدهایی را فراهم می کند که در حین قطع برق از خانه یا مشاغل کوچک شما پشتیبانی می کنند.

در هنگام جستجوی ژنراتوری که نیازهای شما را برآورده سازد کامینز منابع متنوعی را برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر فراهم می کند که یکی از این منابع فرستادن کارشناسان به خانه هاست این ارزیابی در منزل این فرصت را به شما می دهد تا یک نماینده فروشنده از خانه دیدن کرده و بتواند محاسبه دقیق از قدرت مورد نیاز شما را داشته باشد.

اما از طرفی با شروع همه گیری ویروس کرونا کمتر کسی از خانه خود خارج شده و یا پذیرای افراد دیگر است و این باعث میشود کامینز به سمت حرکت های نو آورانه تری قدم بردارد و یک تیم کارشناسی و فروش به طور مجازی راه اندازی کند.

 

کامینز با ایجاد یک گروه مجازی و امکان برقراری تماس شما پس از ثبت نام از طریق اپلیکیشن های مختلف این امکان را ایجاد می کند که شما در امنیت و سلامت کامل به آنچه که مورد نیاز خود برای کسب کار خانگیتان نیاز دارید برسید.

در کامینز اولویت های مشتری از مهم ترین اولویت های کمپانی هستند. وقتی زندگی مردم تغییر کند ، وضعیت شرکت نیز تغییر می کند. برای کامینز بسیار مهم است که بتواند حتی الامکان در این همه گیری ویروس جهانی توان مورد نیاز خود را به روشی که با سبک زندگی شما منطبق باشد تأمین کند.

در این دوران که همه را وادار به شناسایی راه حل های جدید و نوآورانه کرده است ، کامینز در کنار شما می ماند تا با انگیزه ای بسیار بالا شما را مورد حمایت قرار دهد.

شرکت برق افشان سپاهان با بیش از ۴۰ سال سابقه در امر واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ، موتور برق دیزلی ، مولد گازسوز و تامین و تجهیز نیروگاههای دیزلی و گازی ، فروش و پشتیبانی بیش از ۷۰۰۰ دستگاه مولد نیرو و بهترین دیزل ژنراتور ها در قدرت های متفاوت در حال کار در کشور عزیزمان است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *